Steun onze school

Doe je online inkopen bij bol.com, coolblue, krëfel, Booking.com, Farmaline, Dreamland of Decathlon, dan kan je gratis centjes inzamelen voor onze school. Met deze centjes kunnen onze kids op uitstap, kopen we klasmaterialen aan, … 🤩

Lees hieronder hoe het in zijn werk gaat. Onze kinderen zijn jullie heel dankbaar! 🤗

Kan een afbeelding zijn van de tekst 'HOE? HOE? Owla! Da's super simpel!? HOE 1 Ga naar r.rooper.be/gbsderegenbooghemiksem HOE 2 Zoek een webshop. bol.com cool blue Booking.com KREFEL FARMALINE En meer dan 1.800 andere shops! DreamLand DECATHLON HOE 3 Shop zoals altijd. Het kost je niks meer. HOE RA De webshop steunt ons met een percentje van je aankoop. GBS DE REGENBOOG HEMIKSEM TROOPER POWERED BY'

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Maak een website of blog op WordPress.com

Omhoog ↑

%d bloggers liken dit: